Skiresort Černá hora–Pec

Nekonečná zábava v létě i v zimě

Turisté a milovníci zimních i letních sportů si Černý Důl oblíbili pro jeho strategickou polohu v Krkonoších a pro lyžařský resort světového měřítka spojující Černou horu a Pec pod Sněžkou zvaný SkiResort ČERNÁ HORA - PEC. Ten láká návštěvníky na 5 propojených areálu, které celkem nabízí 44 km sjezdovek a lyžařských cest na jeden skipas. Pohyb mezi areály zajišťují skibusy a rolby SkiTour.

SkiResort – vše, co potřebujete k lyžování

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC během několika let vybudoval v Černém Dole jedinečné zázemí pro malé i velké lyžaře, sportovce, adrenalinové nadšence nebo začátečníky. Svým návštěvníkům se snaží vyjít vstříc různými typy sjezdovek, čtyřsedačkovou lanovkou i širokou nabídkou skipasů od denních až po roční. Například roční Czech Skipass umožňuje vstup do 23 lyžařských středisek po celé ČR a je platný i pro večerní lyžování. Při nákupu Czech Skipassu ve SkiResortu navíc získáte volný vstup na lanovkyv Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě, které SkiResort ČERNÁ HORA – PEC v letní sezóně provozuje.

Pro malé i velké lyžaře

SkiResort myslí i na malé začátečníky, a tak na Černé hoře, v Peci, Velké Úpě nebo Černém Dole provozuje lyžařskou školu SkiResort Live. Skupinová i privátní výuka je pro děti do 4 let. Aby děti prokázaly své naučené dovednosti, pořádá SkiResort pravidelné dětské závody.

Pokud nemáte lyžařské vybavení, nevadí. I na to je SkiResort připraven. V půjčovnách jsou k dispozici lyžařské sety, snowboardy, skialpy, sáňky nebo sněžnice.

Potřebují vaše lyže nabrousit? Dejte je do servisu ve SkiResortu a během přípravy vašich lyží či snowboardu zdarma otestujte špičkové lyže Salomon nebo Atomic.

www.skiresort.cz Interaktivní mapa areálu

Skiresort nejen v zimě

Hory jsou skvělým místem pro dovolenou i v létě. Krásná příroda, chladnější podnebí, úžasné výhledy, trasy a SkiResort, který se stará o vaši zábavu. Opět je k dispozici půjčovna, tentokrát s letním sportovním vybavením – koloběžky, elektrokola atd. Pro děti je připraven jedinečný park Kabinka a příměstský tábor. Tipů na výlet má pro vás SkiResort nespočet a otevřený je denně.

Více na leto.skiresort.cz

Investor doporučuje

CC-nábytek