Špindlerův Mlýn

Známé středisko s celoročním vyžitím

Z Černého Dolu je to i do Špindlu, co by kamenem dohodil. A za návštěvu určitě stojí Skiareál Špindlerův Mlýn, který pro své návštěvníky každou zimu připravuje 5 areálů, čtyřsedačkovou sedačku i snowparky. V létě se můžete těšit třeba na bikeparky. A zábava u vody na vás čeká v aquaparku na úpatí hory Medvědín.

Jedinečná letní dovolená ve Špindlu

Skiareál Špindlerův Mlýn dokáže zabavit celou rodinu. Připraveny jsou 4 naučné stezky – Medvědí cesta, Krakonošův příběh, Stezka stopaře a Mechová pěšinka, které pobaví zejména děti. Nebudou-li mít dítka po výpravě dost, vezměte je na dětské Meďánkovo hřiště nebo na Krakonošův palouček. Zábavu pro děti i dospělé najdete na trampolínách nebo v Buggy centru. Špindlerův Mlýn je skutečně plný nápaditých míst, hřišť i her.

Více na www.skiareal.cz

Pěší turistika, nebo elektrokolo?

Vyvětrejte si hlavu a dobijte si baterky třeba romantickou cestou Labským dolem anebo se vydejte ze Špindlerova Mlýna rovnou na Sněžku. Nebaví vás pěší turistika? Nevadí, ve Skiareálu je půjčovna kvalitních elektrokol, na kterých hravě zdoláte náročné horské výstupy.

Užijte si zimu, jak se patří

Skiareál Špindlerův Mlýn je perfektním místem pro všechny typy lyžařů, snowboardistů i běžkařů. Začátečníky naučí lyžovat zkušený a profesionální tým instruktorů v lyžařské škole Skol Max nebo v Meďánkově lyžařské školce. Pro snowboardisty jsou připraveny snowparky Funtrack Hromovka a Horní Mísečky. Zalyžujete si na dlouhých, snadných i náročných sjezdovkách Svatý Petr, Hromovka nebo Medvědín. Nejdelší běžecké tratě najdete v Horních Mísečkách.

Do Skiareálu se vydejte klidně nepřipraveni, veškeré služby od servisu lyží přes obchody až po půjčovnu lyžařského vybavení jsou pro vás otevřeny denně.

www.skiareal.cz Mapa a webkamery

Investor doporučuje

CC-nábytek