Stezka korunami stromů

Krkonoše

Kdo si myslí, že se v lese nic zvláštního neděje, ten musí navštívit Stezku korunami stromů v srdci nádherných Krkonoš. Lidé jsou do Krkonoš přitahování nejen silnou energií hor, ale i mocnými stromy a lesy, které tvoří úžasnou přírodu. Stezka korunami stromů vznikla proto, aby lidé poznali zábavnou formou blíž život stromů a jejich obyvatel.

Co vás v korunách stromů čeká?

Stezka korunami stromů v Krkonoších byla otevřena v roce 2017, od té doby je svým návštěvníkům přístupná každý den bez ohledu na počasí a roční období. V době vegetace se navíc můžete o lese dozvědět mnohem víc, když na stezku vyrazíte s průvodcem. Připraveny jsou programy Jak vypadá „pěkný“ les, Les od kořenů po korunu a Půda – neviditelná součást lesa.

Do korun stromů za adrenalinem i zábavou

Nemyslete si, že Stezka korunami stromů je jen naučná. Jejím cílem je hlavně pobavit celou rodinu v létě i v zimě. Cestou nahoru jsou tedy připraveny edukační zastávky, cestu dolů si zato urychlíte tobogánem. Tím ale putování nekončí. Aby byl výlet správně uzavřen musíte vědět, co se děje pod povrchem neboli v půdě a navštívit podzemní expozici. Nikde jinde se o Krkonoších tolik nedozvíte.

Investor doporučuje

CC-nábytek